Eesti English

OSTUINFO

 

 

Epood > OSTUINFO

 

Tellimine

1. Lisa kaup ostukorvi ning vali kas soovid minna edasi ostukorvi tasuma või jätkata ostuga.
 
2. Valige sobiv transpordiviis ja klikkige nupule "Kinnita tellimus". Kui oled juba varem registreerunud kasutaja, tuleks enne tellimuse kinnitamist kasutajaga e-poodi sisse logida.
 
3. Ostja andmete lehel täida vormil nõutud andmed ning klikkige Salvesta. Sisestage palun korrektsed andmed, et soovitud toode ja arve ikka õigesse kohta jõuaksid. Edasi suunatakse teid maksmise lehele ja ühtlasi saadeti teie mailile ka arve.
 
4. Tasuda saab saadetud arve alusel.

5. Kõik meie e-poe  tooted on saatmiseks valmis ja soovitud kaup postitatakse peale arve tasumist  1 - 3 tööpäeva jooksul. 

Kauba transport

Müügileping jõustub peale kliendi arve tasumist ja seejärgi pannakse tellitud toode teele 1-3 tööpäeva jooksul.
Transpordiks on võimalik valida peamisi Eesti postiautomaate: Post24, SmartPOST. Soovi korral saame saata kauba  kulleriga ja seda ka  väljaspoole Eestit. Selleks võta meiega eraldi ühendust aadressil info@sarapiku.ee.

Kauba tagastamine

Tellijal on õigus e-poes vormistatud tellimusest taganeda 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Tagastamise kulud katab ostja. Tagastatav kaup peab olema komplektne ja originaalpakendis. Tooted peavad olema kahjustamata ja kasutamata. Tagastatud kauba eest tagastatakse raha kuni 14 päeva jooksul. Kui tagastatud tooted on kasutatud või on osaliselt kahjustunud, on müüjal õigus vähendada tagastatud summat.
Enne toote tagastamist palun võtta ühendust meiega aadressil info@sarapiku.ee ning kirjeldada probleemi. 

Villaste toodete hooldus

Naturaalne villane materjal on mustust hülgav ja ei määrdu sarnaselt mõnede teiste tekstiilmaterjalidega.

Sarapiku e-poes olevad vilditud naturaalvillased tooted on üldiselt pesumasinas pestavad (kasutades villapesuprogrammi), üksikutele toodetele ei ole masinpesu lubatud, sellisel juhul on see välja toodud e-poe tooteinfos ja on kaasas toote hooldusjuhises. Villaste toodete puhul on oluline jälgida, et pesuvee temperatuur ei ületaks 40`C. Kasutada vaid villasele materjalile mõeldud pesuvahendit. Tugevalt määrdunud villased esemed vajad eelnevat leotust leiges vees. Pesumasinas pestes on soovitav kasutada pesukotti, et vältida villakiudude masinasse eraldumist. Vilditud tooted taluvad pesumasina tsentrifuugi. Pesujärgselt viimistlemine: vormida niiskelt, üldiselt piisab vormimisest kätega, soovi korral võib pressida. Pesukuivatusmasin ei ole villaste toodete puhul lubatud.


Sarapiku e-pood suhtub ostu sooritanud isikute andmetesse suure lugupidamisega ning neid ei edastata kolmandatele osapooltele.